Menüü
Esileht
Ajalugu
Fotod
Foorumid
Ühendus
Lingid
Registreeru
 
W tegevused
Tegevusaruanded
Aastaaruanded
Toetajad ja liikmed
W-tooted
 
Viimati lisatud
 • Vanalinna konverents
 • ACTAlooline Weissenstein
 • Türi!
 • "Külmkõlad"
 • Posti 12
 • Welopäev
 •  
  Wotod
   
  Praegu siin:
  0 kasutajat
  2 külalist >>
   
  Sisene
  Kasutajanimi:

  Salasõna:

  pea mind meeles

  Registreeru!
  Unustasid oma salasõna?
   


  Siit saad meile saata oma artikli või kuulutuse.


   
  Postitanud Weissenstein
  Uudised"Hääletaja" läheb messile

  26. veebruar 2004

  Eeloleval nädalavahetusel, 27.-29.veebruaril osalevad Paide linna ettevõtted linnavalitsuse eestvedamisel Tallinnas turismimessil TOUREST 2004. Esindatud on hotell Neli Kuningat, külalistemaja Tõru, Paide Tervisekeskus, Järvamaa Muuseum, Paide Vallitorn ja kultuurikeskus.
  Paide linna väljapanekus on kesksel kohal 5-e meetri kõrgune Vallitorn ja mõni päev tagasi valmis saanud paeskulptuuri “Hääletaja” makett. “Teisiku” valmistasid Paide Huvikeskuse kunstiõpetajad Cornelia Kerm ja Mare Olev. Metallkarkassile kuju tegemiseks kulus ligi 40 meetrit 80 sentimeetri laiust riiet, 24 kilogrammi kipsi ja ligi 4 kilogrammi PVA-liimi, lisaks katmiseks veel hulgaliselt makulatuuri ja õige jume andmiseks värvi. Et paremini messihallis silma paista, saab “Hääletaja” kätte suure kimbu punaseid südamekujulisi õhupalle. Linnavalitsuse poolt valmis messi tarvis lisaks 2004.aasta kultuurikalendrile ka uus trükis, kus on linna külalisele ja turistile vajaliku esmase info kõrval fotovalik Vallimäel, Lembitu pargis ja kultuurikeskuse juures asuvatest paeskulptuuridest. Lisaks on messikülastajatele pakkumiseks kaasas Treegeri kohvikus valmistatud südamekujulised küpsised ja Kuma kommid.

  Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse Paide Turismiinfokeskuse infokonsultant Piret Sihver ütles, et reede, 27. veebruar on eelkõige suunatud turismiala professionaalidele ja meediale, sellest ka päeva üldnimetus “Ettevõtjalt ettevõtjale”. Laupäeval, 28. veebruaril toimub messikeskuses “Rahvaste pidu”, kogu messi meelelahutuslikus osas püütakse luua erinevatele maadele iseloomulikku atmosfääri. Erinevaid huvitavaid reisisihte tutvustatakse suurel ekraanil ja laval. Lisaks toimuvad, mängud, etteasted ja loomulikult reisioksjonid.
  Pühapäev, 29. veebruar on aga “Eesti päev”. Tähelepanu keskmes on puhkamis- ja reisimisvõimalused Eestimaal. Eesti siseturismi alal saab jalutada nagu pargis, põigates sisse kord ühte, kord teise Eesti maakonda või linna. Taas saab nautida teemakohast lavashow`d ning mänge. Pühapäev algab pannkoogihommikuga, kus on ette nähtud üllatused Eestimaa regioonidelt ning seiklejatelt pannkoogilisandite näol.

  Mess on avatud reedel ja laupäeval kell 10-st 18-ni, pühapäeval kella 10-st 16-ni. Tavapilet maksab 25 krooni, perepilet 40 krooni.

  Lähemalt:
  Paide Linnavalitsuse ettevõtlusnõunik Elena Sapp tel 521 1251


  Eha Moosel
  teabenõunik
  383 8622; 526 6748
  eha.moosel@paide.ee

  Paide linna pressiteated

  In English
   
  Ajaleht

   
  Paide Teataja
 • Uudised
 • Artiklid
 • Kreisilinnas
 • Kuulutused
 •  
  Paide linna veeb
  paide.ee
   
  Toeta pärandit
   
  Fotoalbum
   
   

  kasutatud tarkvara PhpWebThings
  Kõik õigused reserveeritud Ühendusele Weissenstein