Menüü
Esileht
Ajalugu
Fotod
Foorumid
Ühendus
Lingid
Registreeru
 
W tegevused
Tegevusaruanded
Aastaaruanded
Toetajad ja liikmed
W-tooted
 
Viimati lisatud
 • Vanalinna konverents
 • ACTAlooline Weissenstein
 • Türi!
 • "Külmkõlad"
 • Posti 12
 • Welopäev
 •  
  Wotod
   
  Praegu siin:
  0 kasutajat
  6 külalist >>
   
  Sisene
  Kasutajanimi:

  Salasõna:

  pea mind meeles

  Registreeru!
  Unustasid oma salasõna?
   


  Siit saad meile saata oma artikli või kuulutuse.


   
  Postitanud Weissenstein
  UudisedMiljööalade teemaplaneeringu eskiis on avalikustatud

  16. oktoober 2008

  20.10 – 03.11.2008. a toimub teemaplaneeringu „Paide linna miljööväärtuslike hoonestusalade määramine ning kaitse- ja kasutamistingimuste seadmine” keskkonnamõju strateegilise hindamise programmi ning teemaplaneeringu eskiislahenduse avalik väljapanek.
  Teemaplaneeringu koostamise algatajaks ja kehtestajaks on Paide linnavolikogu ning koostamise korraldajaks Paide linnavalitsus. Keskkonnamõju strateegilise hindamise läbiviijaks on OÜ Hendrikson&Ko.

  KSH programmi ja teemaplaneeringu eskiisiga saab tutvuda tööajal Paide linnavalitsuses (Pärnu tn 3, Paide) ning OÜ Hendrikson&Ko kontoris (Raekoja plats 8, Tartu). Programmiga saab tutvuda ka Paide linnavalitsuse ja OÜ Hendrikson&Ko veebilehtedel aadressil: http://www.paide.ee/index.php?page=694  ja http://www.hendrikson.ee (alajaotus „Avalikud dokumendid – Järvamaa”).

  5. novembril 2008. a kell 17.30 toimub Paide linnavalitsuses Pärnu tn 3 II korruse saalis Paide linna miljööalade teemaplaneeringu keskkonnamõju strateegilise hindamise programmi ja teemaplaneeringu eskiislahenduse avalik arutelu.

  Teemaplaneeringu koostamise eesmärk on määrata Paide linnas miljööväärtuslike hoonestusalade piirid ning kehtestada eriilmelistele miljööaladele kaitse- ja kasutustingimused, et tagada miljööväärtuslike hoonestusalade kui ajalooliselt väljakujunenud linnaehituslike tervikute ja neid kujundavate ehitiste, haljastuse, kinnistustruktuuri, maastikuelementide, miljöö eripära ning avanevate kaug- ja sisevaadete säilimine. Piirangute seadmine on vajalik kultuuriväärtuste säilitamise ja kõrgekvaliteedilise elukeskkonna tagamiseks. Teemaplaneeringuga tehakse muuhulgas ettepanekud väärtuslike eraldiseisvate hoonete või hoonete ansamblite kaitse alla võtmiseks.

  KSH programmi kohta ettepanekuid, vastuväiteid ja küsimusi saab esitada 5. novembrini kirjalikult OÜ-le Hendrikson&Ko (Raekoja plats 8, Tartu 51004, e-mail triin.vall@hendrikson.ee) või telefoni teel 7 409 802. Samuti saab esitada ettepanekuid ja küsimusi teemaplaneeringu eskiisi kohta 5. novembrini Paide linnavalitsuse planeeringu- ja ehitusosakonnale (Pärnu tn 3, Paide 72711, e-mail karen.klandorf@paide.ee).


  paide.ee

  In English
   
  Ajaleht

   
  Paide Teataja
 • Uudised
 • Artiklid
 • Kreisilinnas
 • Kuulutused
 •  
  Paide linna veeb
  paide.ee
   
  Toeta pärandit
   
  Fotoalbum
   
   

  kasutatud tarkvara PhpWebThings
  Kõik õigused reserveeritud Ühendusele Weissenstein