Menüü
Esileht
Ajalugu
Fotod
Foorumid
Ühendus
Lingid
Registreeru
 
W tegevused
Tegevusaruanded
Aastaaruanded
Toetajad ja liikmed
W-tooted
 
Viimati lisatud
 • Vanalinna konverents
 • ACTAlooline Weissenstein
 • Türi!
 • "Külmkõlad"
 • Posti 12
 • Welopäev
 •  
  Wotod
   
  Praegu siin:
  0 kasutajat
  5 külalist >>
   
  Sisene
  Kasutajanimi:

  Salasõna:

  pea mind meeles

  Registreeru!
  Unustasid oma salasõna?
   


  Siit saad meile saata oma artikli või kuulutuse.


   
  Postitanud Weissenstein
  UudisedATOM OM - UFODE DISCO

  6. detsember 2007

  8. detsembril leiab Kesk-Eestis, Paide linnas aset järjekordne sügavasisuline ATOM OM ürituste sarjast. Sedakorda kannab ettevõtmine alapealkirja UFODE DISCO.


  Ürituse nimi on eelkõige tuletatud mitmetest asjaoludest:

  1. Paide linnas toimub meeletul hulgal tantsumuusika üritusi, mida siis discoks tavatsetakse kutsuda.

  2. Paidest on 13 kilomeetrit Türi linnani ning Türi linnast ei jää kaugele Kõrgessaare nimeline koht, mida ka kunagises Vahur Kersna saates "Monoloog tundmatuga" mainiti ära kui põhilist tulnukate maandumispaika Eestis.

  3. DJ Aivar Tõnsot on ufoks nimetatud.

  4. Kunagises R2 raadiosaates "Uus ja hullem"(mida toimetas Tiina Kimmel)küsiti Järvamaalt pärit elektroonilise muusika duolt Acid Complex, et millist stiili viljeletakse. Ühe ansambli liikme vastus oli "Ufode disco"

  sel korral astuvad publiku ette:

  AIVAR TÕNSO (ulmeplaadid) - DJ

  KAIDO KIRIKMÄE (atom om) - LIVE

  JANCEK (krill) - DJ

  MIHKEL TOMBERG (algorütmid) - LIVE


  Üritus toimub Paide Vallimäel asuvas Vallitornis ning uksed avatakse kell 22. Pääse üritusele maksab 75/100 krooni.

  esinejate tutvustus:

  AIVAR TÕNSO

  Produtsent, muusik ja kontserdikorraldaja, kelle kõige olulisemateks projektideks on plaadifirma Ulmeplaadid ja festival Hea Uus Heli. Aivar on ka üks muusikasaate "Fantaasia" toimetajaid Klassikaraadios. Muusikuna kaasa löönud projektides: Hüpnosaurus, Kismabande, Kulgurid jne. Eelkõige tuntakse Aivar Tõnsot kui huvitavat ning eksperimentaalsusele kalduvat dj-d. Ka sel korral tunduvad piirid äärmiselt ähmased... techno, electro, rock ja see pole veel kõik.


  KAIDO KIRIKMÄE

  Ürituse Atom Om algataja ja eestseisja on viimasel ajal keskendunud enamjaolt iseenese muusika loomisele ning esitlemisele erinevates õhkkondades. Kaido puhul võib öelda, et viimastel aastatel on tema ülesastumised pigem toimunud välismaa publiku ees kui Eestis. Sel korral aga peaaegu koduläve lähedal, Paide linnas. Oodata võib live esitlust, kus põimuvad kunagise psühhedeelilise rockbändi liikme ootamatud muusikalised keerdkäigud ning dj-mängudest mõjutatud hüpnootilisus.


  JANCEK

  Ida-virumaalt pärit kuid eelkõige Tallinna sügava tantsumuusika ringkondades tuntud ja hinnatud dj, kellelt sel õhtul võib eelkõige kuulda technosaundi erinevates vormides.


  MIHKEL TOMBERG

  Mihkel Tomberg on viimasel ajal kohaliku elektronmuusika areenil laineid löönud trio Algorütmid liige. Soololoominguga on ta tegelenud aga juba aastaid enne Algorütmide sündi. Tema muusikaline käekiri on olnud üsna vaheldusrikas alates drum'n'bassist süvatehno kaudu kuni ilma rütmielementideta ämbientsete helivoogudeni. Ka on kasutanud ta mitmeid erinevaid pseudonüüme nagu nt Holycen, Müran Müraga jne. Õhtu üks kahest live esinejast.

  Tähelepanu! Kõik külastajad ei pruugi olla Planeet Maa asukad.

  Flaierit sel korral ei tule (las printerid puhkavad). Plakatit saab näha www.myspace.com/atomom ja loomulikult Paide linnas.

  Aga tähelepanu need kelle huviorbiidis on 75 kroonine pääse. Kõik soovid on teretulnud e-mailile: info(at)kaidokirikmae.com ja seda kuni ürituse toimumise päevani kella 15-ni.  atomom


  Varasemad atomomid Paides:

  maa rütmid

  atomom-biit

  atomom kolmkõlal

  In English
   
  Ajaleht

   
  Paide Teataja
 • Uudised
 • Artiklid
 • Kreisilinnas
 • Kuulutused
 •  
  Paide linna veeb
  paide.ee
   
  Toeta pärandit
   
  Fotoalbum
   
   

  kasutatud tarkvara PhpWebThings
  Kõik õigused reserveeritud Ühendusele Weissenstein