Menüü
Esileht
Ajalugu
Fotod
Foorumid
Ühendus
Lingid
Registreeru
 
W tegevused
Tegevusaruanded
Aastaaruanded
Toetajad ja liikmed
W-tooted
 
Viimati lisatud
 • Vanalinna konverents
 • ACTAlooline Weissenstein
 • Türi!
 • "Külmkõlad"
 • Posti 12
 • Welopäev
 •  
  Wotod
   
  Praegu siin:
  0 kasutajat
  4 külalist >>
   
  Sisene
  Kasutajanimi:

  Salasõna:

  pea mind meeles

  Registreeru!
  Unustasid oma salasõna?
   


  Siit saad meile saata oma artikli või kuulutuse.


   
  Postitanud Weissenstein
  UudisedATOM OM- MAA RÜTM

  17. märts 2007

  Laupäeval, 21. aprillil kell 22 Paide Vallitornis taas Atom-Om.
  BAD LOOP & RECUE - LIVE

  palmide ning päikeseliste rannapiltidega põlvpüksid, naerul suud, äärmiselt meloodiline kuid võimsa rütmiskeemiga elektrooniline muusika. Need on märksõnad, mis iseloomustavad Bad Loop nimelist artisti. Petteri Karjalainen ja Riku Annala...need kaks rõõmsameelset elektroonikut sõidavad Paidesse Soomest ja on seekord ürituse peaesinejateks. Petteri on vene-soome päritolu noormees ning tema tegelikult kirjutab kogu Bad Loopi muusika,mis on kuulajateni jõudnud eelkõige internetialbumite/raadiojaamade kaudu. Ma mäletan paari aasta tagust kogemust kui kuulasin ühte internetiraadiot kus kõikvõimalike tuntud/tundmatute palade vahele kõlas Bad Loop´i "Don´t ever let go". Vaevalt sai lugu alata kui tormasin pastaka/paberi järele, et loo autor ilmtingimata jäädvustada...Recue on eraldiseisev artist kuid Bad Loop´i hea sõber ning truu sputnik, kes tõttab alati appi kui livekontsertidel peaks ühest kätepaarist puudu jääma. Petteri toob oma peamiste muusikaliste mõjutajate hulgas välja järgmised nimed: Vangelis, Aphex Twin, Brothomstates, Arovane, Lackluster, Autechre, Björk. Recue seevastu tõstab esile omaenese kinganumbri,mis on tema väidetel 45 (eur).

  www.myspace.com/badloop


  KAPUSTA JA ? - LIVE

  "Nagu me ei saa usaldada kõike mida me näeme ja uskuda kõike mida me kuuleme, ei saa ka seletada kõigile üheselt mis asi see Kapusta ja ? on. Sellel "nähtusel" saab olema igaühe jaoks oma tähendus. kuid kui küsite, et no umbeski siis... seeme sai meie kõigi kollektiivsemõistusemulda pandud kuskil pool aastat tagasi ja nüüd on meie ühisaias kasvanud suur kapsapea, mis hakkas mõtlema ning kasvatas endale infrastruktuuri. Siit planeet Kapsalt väljub ainulaadne reis. Legendaarsete Sisekosmosemasinate abil sooritatakse
  Turismireis sinu päris oma Sisekosmosesse. Juhthoobade taga istuvad p2ts ja wizOne, kelle abiga te ennast avastama saate minna ning leida ehk eneses küljed, mis on ammu unustusse vajunud. Hingake sügavalt sisse. Istuge.
  Jälgige kuidas te hingate. Rahunege. Sulgege nüüd oma silmad, et me koos teiega neid avada saaksime"

  Duo Kapusta ja ? – Kosel sirgunud WizOne (häälda: uiizuann) ja Paides sündinud p2ts (häälda: päts) – muusika liigub seal hämaras vööndis, kus hip-hop muutub imelikuks ja jagab lõbu veidra elektroonika, post-rock-hoovuste, uimase kosmilise jazz’i, mulksuva funktroonika ja mõrult lõhnava suitsuga. Umbes seal, kuhu rajas mänguväljaku DJ Shadow ja kus tegutsevad AmmonContact, Daedelus, RJD2, Four Tet, Koushik, Dimlite ja kuidagi niimoodi edasi.

  Siim Nestor (Eesti Ekspress)

  www.myspace.com/kapustaja?


  TEHNOLOOGILINE PÄIKE - LIVE

  viimasel ajal orbiidile tõusnud lihtsa ning ilusa elektroonilise muusika viljeleja Tehnoloogiline Päike tutvustab end keerulise jutuga...

  Tehnoloogiline Päike on tehislik, kõrgtehnoloogiline koopia maailmast, mida inimkonna keskel tuntakse ka evolutsiooni tulemina: miljonid taimed, maastikud, olendid selle sees ning nende ümber. Ta on puhtakoeline ja matemaatiline süntees tunnetusest teda ümbritseva suhtes: valgusest, värvidest, mõtetest, sisemistest rännakutest, tähelepanekutest, järeldustest ja sinna juurde kuuluvast nähtavast kui ka pimedast alast.
  Ta on filter mis vajadusel muudab vee energiaks, visualiseerib meeleolud käega katsutavaks materiaalsuseks ja muundab teda ümbritseva meeleolu muusikaks.

  Impulsiivne ja rahulik, pikk ja kulmineeruv, muutuv ja transentaalne.

  Üldiselt lähtub T.P. looming sellest, et aja pikkus on relatiivne ja äärmiselt subjektiivne. Lood kirjeldavad enamuses mingit väga väikese aja jooksul toimuvat, mis omakorda on paisutatud tema plastilisusest sõltuvalt võimalikult mahukaks ning kogu selle vaadeldava hetke sisse paigutatud mikroosakesed käiakse ükshaaval, eraldi, väga põhjalikult
  analüüsides ja hiljem kõik koos, läbi. Ning kui nõnda tekib harmooniline kompositsioon, siis see on Tehnoloogiline Päike.

  Tehnoloogiline Päike esineb kooseisus: Evar Anvelt elektroonikal ja klahvpillidel; Mihkel Kõrvits elektroonikal ja rütmiinstrumentidel

  www.myspace.com/tehnoloogilinepaike  KAIDO KIRIKMÄE - LIVE/DJ

  alati ettearvamatu ürituse korraldaja hoiab seekord ühes käes oma esimest soolomaterjali ehk siis kasseti kujul ilmunud kaheksat uhiuut pala. Teise käe sõrmede vahele mahuvad plaadid,mis seekord viitavad meeleolult india muusika,eksperimentaalsema hip hopi,elektroonilisema popi ja ...suunas. Seljakotti on peidetud sämpler kui live esinemisest sissevõetud mõte peaks suutma dj-setist vaimustunud mõtte ümber veenda.

  www.virb.com/kaidokirikmae


  pilet:flaieriga 75/100 eek  Vt lähemalt: atomom.ee

  In English
   
  Ajaleht

   
  Paide Teataja
 • Uudised
 • Artiklid
 • Kreisilinnas
 • Kuulutused
 •  
  Paide linna veeb
  paide.ee
   
  Toeta pärandit
   
  Fotoalbum
   
   

  kasutatud tarkvara PhpWebThings
  Kõik õigused reserveeritud Ühendusele Weissenstein