Menüü
Esileht
Ajalugu
Fotod
Foorumid
Ühendus
Lingid
Registreeru
 
W tegevused
Tegevusaruanded
Aastaaruanded
Toetajad ja liikmed
W-tooted
 
Viimati lisatud
 • Vanalinna konverents
 • ACTAlooline Weissenstein
 • Türi!
 • "Külmkõlad"
 • Posti 12
 • Welopäev
 •  
  Wotod
   
  Praegu siin:
  0 kasutajat
  3 külalist >>
   
  Sisene
  Kasutajanimi:

  Salasõna:

  pea mind meeles

  Registreeru!
  Unustasid oma salasõna?
   


  Siit saad meile saata oma artikli või kuulutuse.


   
  Postitanud Weissenstein
  UudisedATOM OM-BIIT

  8. märts 2007

  17. märtsil (laupäev) kell 22 Paide Vallitornis eksperimentaalse beatboxi/hip-hopi/ambiendi/indie popi esitlus Atom Om-Biit.


  17. märtsi õhtul toimub Kesk-Eestis, Paide linnas üritus nimega ATOM OM-BIIT!

  Ettevõtmise üheks eesmärgiks on edendada uuel ning uudsel moel provintslikus piirkonnas sügava suunitlusega kultuurilist tegevust ning luua muusika/kunsti abil inimeste vahel ühendav meeleolu, mis koosneb rahu, rõõmu ning armastuse komponentidest.

  Üritus on planeeritud toimuma igakuiselt ning kannab endas alati uut meeleolu (näiteks ATOM OM-kosmos jne).

  Kontserdi toimumise kohaks on üks eksklusiivsemaid ürituste toimumiste paiku Eestis - Paide Vallitorn.

  Avaüritus keskendub eksperimentaalse beatboxi, hip-hopi, ambiendi ning indie popiühendavale jõule.


  Esinevad:


  JIMI RAY

  Seekordne õhtu £ tuleb meile külla Inglismaalt Southamptoni linnast. Ja nagu ta oma tutvustuses ütleb "Hello, I´m a beatboxer". See tähendab, et kodanikunimega James William Hatherley esitleb meile tõeliselt aktiivset liveshowd, mis eelkõige baseerub tema enesehäälel. Igavikust pärit efektiplokid ning looperid, mikserpult ja muidugi mikrofon. Tegemist on suhteliselt noore, kuid väga andeka tüübiga selles valdkonnas. Selles veendusin ühel jaanuari lõpus toimunud Southamptoni live kontserdil... kogu esinemine põhines eelkõige spontaansusel ning headel tehnilistel oskustel. Seda kõike vürtsitas ta vaimukate vahemärkustega ning hoidis publikut alati kursis s.t et ta selgitas alati, mida ta just parasjagu teeb. Ja tulemuseks oli kirjeldamatu live act ning vaimustunud publik rõõmupisaratest märjad. Peaks veel ära mainima, et kogu esinemine toimus improvisatsioonilises laadis. Jimy Ray puhul pole tegemist tüüpilise hip-hop muusika beatboxeriga, pigem kohtuvad tema isikuses kolme isiksuse jooned: John Lennoni boheemlus, DJ Shadow eksperimentaalsus ja muidugi James William Hatherley omanäolisus. Tundub, et tegemist on siis hipide hip-hopiga. Kindel on aga see, et Jimi Ray täht lendab tulevikus Southamptoni miljonilinnast kaugemale. Seekord siis Eestimaa südamesse - Paidesse!


  PAUL OJA

  Helid sämplerilt ja plaadimängijatelt. Live käigus tekivad uued lood ja olemasolevad lagunevad tükkideks. Kuuleb uut sämpleriheliloomingut, kus mc-sid asendavad heliefektid ning grammofonikasutus. Stiililiselt võimatu määratleda - kõlab segu hiphop-ist, rockist, breakbeatist, jazzist, ambientist, funkist, electrost. Lisaks improvisatsiooni, mida tõenäoliselt esimest ja viimast korda kuuleb. Kõlab muusikat Legendaarne Recordsi uuelt kogumikult Audio, mis sisaldab Eestis toodetud elektroonilist muusikat erinevatelt esitajatelt.

  www.myspace.com/pauloja


  dONT

  Üks ilusamaid indie/pop elektroonika kooslusi Eestis. Võib-olla ka ainus. Selle nime taha peitub Rivo Järvsoo, juurtega Türilt pärit. Live on eelkõige kitarride keskne.
  Peaks veel ära mainima, et see tõotab kujuneda selliseks kontserdiks, kus ta ei kasuta eelnevalt salvestatud helisid. Ühemehe bänd kõlamas kui täiskoosseisuga ansambel.

  www.myspace.com/dontmusic  KAIDO KIRIKMÄE

  Esitlusele tuleb Kaido Kirikmäe esimene eraldiseisev heliplaat pärast kõikvõimalikke projekte (bog bogies, acid complex, dolm, ragatmika). Album on plaanitud ajaliselt umbes kolmveerand tundi lühikeseks ja stiilidest suurt ei hoolita... ambient, akustiline elektroonika, lillelaste trance, hip-hopi rütmid ja sõnalised/filosoofilised katked vanadest mängufilmidest. Kontsertesinemisel on abiks sämpler, hulk mikrofone, akustilised instrumendid ning külalisesineja Marek Kütt djembe/looper.
  Peale artistide livekava kõlab Kaido Kirikmäe valitud plaadimuusika kuni varajaste hommikutundideni.


  www.myspace.com/kaidokid


  algus: kell 22:00
  pilet: 100 / flaieriga 75 eek (flaierina kehtib ka kuulutuse väljatrükk internetist)

  asukoht: Paide Vallitorn asub Järvamaal Paide linnas ja on linna keskväljakult liikudes hõlpsasti leitav.

  Kohtumiseni!


  Kaido Kirikmäe
  Vt lähemalt: atomom.ee

  Järva Teataja artikkel

  Kolmkõla pilte

  In English
   
  Ajaleht

   
  Paide Teataja
 • Uudised
 • Artiklid
 • Kreisilinnas
 • Kuulutused
 •  
  Paide linna veeb
  paide.ee
   
  Toeta pärandit
   
  Fotoalbum
   
   

  kasutatud tarkvara PhpWebThings
  Kõik õigused reserveeritud Ühendusele Weissenstein