Menüü
Esileht
Ajalugu
Fotod
Foorumid
Ühendus
Lingid
Registreeru
 
W tegevused
Tegevusaruanded
Aastaaruanded
Toetajad ja liikmed
W-tooted
 
Viimati lisatud
 • Vanalinna konverents
 • ACTAlooline Weissenstein
 • Türi!
 • "Külmkõlad"
 • Posti 12
 • Welopäev
 •  
  Wotod
   
  Praegu siin:
  0 kasutajat
  18 külalist >>
   
  Sisene
  Kasutajanimi:

  Salasõna:

  pea mind meeles

  Registreeru!
  Unustasid oma salasõna?
   


  Siit saad meile saata oma artikli või kuulutuse.


   
  Postitanud Weissenstein
  UudisedOodatakse Paide linna haridus-, kultuuri- ja spordipreemia ning parima sportlase preemia kandidaate

  16. november 2005

  Vastavalt Paide Linnavolikogu 30. novembri 2000. aasta määrusele nr 23 määratakse Paide linna haridus-, kultuuri- ja spordipreemia väljapaistva tegevuse eest hariduse või kultuuri edendamisel või õpilaste saavutuste eest hariduse, kultuuri ja spordi valdkonnas.
  Preemia määratakse üheks aastaks Paide linna elanikega tegutsevatele füüsilistele isikutele. Preemia määramisel arvestatakse saavutusi hariduse ja kultuuri vallas, õpilaste sportlikke tulemusi, edukat treeneritööd, tulemuslikkust haridus-, kultuuri ja sporditöö korraldamisel, panust kultuuri või spordi propageerimisel kalendriaasta jooksul. Igal aastal määratakse kolm preemiat: 1 hariduspreemia, 1 kultuuripreemia ja 1 spordipreemia.
   
  Ettepanekuid preemia kandidaatide kohta võivad teha kõik füüsilised isikud ning asutused, ettevõtted ja kolmanda sektori organisatsioonid. Juurde tuleb lisada põhjendus, miks esitatud kandidaat on preemiat väärt. Ühele isikule ei määrata uut preemiat enne 5 aasta möödumist. Preemia suurus on järgmise aasta jooksul Vabariigi Valitsuse poolt kehtestatud palga alammäär, mis makstakse välja igakuiselt ehk lisaks väljateenitud palgale üks miinimumpalk.

  Seni on linna hariduspreemia saanud ühisgümnaasiumi õpetajad Maarika Männil ja Virve Kaldmäe, gümnaasiumi õpetaja Mare Savisaar ja huvikeskuse kunstikooli õpetaja Mare olev. Kultuuripreemia on antud laulukooli juhatajale Sirje Graubergile, võistlustantsu treenerile Hannes Preyle, kauaaegsele rahvatantsujuhile Vilma Okasele ja paide muusikakooli puhkpilliorkestri dirigendile, paide Muusikakooli direktorile Arne Põdrale. Spordipreemia on saanud laskesporditreener Rein Valdru, võrkpallitreener Piret Reinfeld ja korvpallitreener Katrin Kallit ning korvpalliklubi „Seitse“ tegevdirektorile Janno Viilupile.

  Tänavu antakse esimest korda välja Paide linna parima sportlase preemia, mille määramise korra kinnitas linnavolikogu eelmise aasta 16. detsembril 2004 määrusega nr 31. Preemia määratakse väljapaistvate sportlike saavutuste eest Eesti rahvastikuregistri andmetel Paide linnas elavale isikule. Preemia suurus on (pärast riigi kehtestatud maksude mahaarvamist) kahekordse aastaarvuga võrdne rahasumma Eesti kroonides. Ettepanekuid preemia kandidaatide kohta võivad teha kõik füüsilised isikud ning asutused, ettevõtted ja mittetulundusühingud.

  Ettepanekuid koos põhjendusega haridus-, kultuuri- ja spordipreemia ning parima sportlase preemia saamiseks oodatakse kuni 1. detsembrini (kaasa arvatud) kirjalikult Paide Linnavalitsuse aadressil Keskväljak 14, 72711 Paide või e-posti aadressil paide@paide.ee;jyri.hansen@paide.ee.

  Lähemalt:
  Paide Linnavalitsuse haridus- ja kultuuriosakonna juhataja Jüri Hansen tel 383 8621


  Eha Moosel
  Teabenõunik
  383 8622; 526 6748
  eha.moosel@paide.ee

  paide.ee

  In English
   
  Ajaleht

   
  Paide Teataja
 • Uudised
 • Artiklid
 • Kreisilinnas
 • Kuulutused
 •  
  Paide linna veeb
  paide.ee
   
  Toeta pärandit
   
  Fotoalbum
   
   

  kasutatud tarkvara PhpWebThings
  Kõik õigused reserveeritud Ühendusele Weissenstein