Menüü
Esileht
Ajalugu
Fotod
Foorumid
Ühendus
Lingid
Registreeru
 
W tegevused
Tegevusaruanded
Aastaaruanded
Toetajad ja liikmed
W-tooted
 
Viimati lisatud
 • Vanalinna konverents
 • ACTAlooline Weissenstein
 • Türi!
 • "Külmkõlad"
 • Posti 12
 • Welopäev
 •  
  Wotod
   
  Praegu siin:
  0 kasutajat
  4 külalist >>
   
  Sisene
  Kasutajanimi:

  Salasõna:

  pea mind meeles

  Registreeru!
  Unustasid oma salasõna?
   


  Siit saad meile saata oma artikli või kuulutuse.


   
  Postitanud Weissenstein
  UudisedOodatakse Paide linna haridus-, kultuuri- ja spordipreemia kandidaate

  26. november 2004

  Vastavalt Paide Linnavolikogu otsusele määratakse linna haridus-, kultuuri- ja spordipreemia väljapaistva tegevuse eest hariduse või kultuuri edendamisel või õpilaste saavutuste eest hariduse, kultuuri ja spordi valdkonnas.
  Preemia määratakse üheks aastaks Paide linna elanikega tegutsevatele füüsilistele isikutele. Preemia määramisel arvestatakse saavutusi hariduse ja kultuuri vallas, õpilaste sportlikke tulemusi, edukat treeneritööd, tulemuslikkust haridus-, kultuuri ja sporditöö korraldamisel, panust kultuuri või spordi propageerimisel kalendriaasta jooksul. Igal aastal määratakse kolm preemiat: 1 hariduspreemia, 1 kultuuripreemia ja 1 spordipreemia. 
   
  1. detsember on viimane päev, mil saab esitada kandidaate käesoleva aasta preemia saamiseks. Ettepanekuid võivad teha kõik füüsilised isikud ning asutused, ettevõtted ja kolmanda sektori organisatsioonid. Juurde tuleb lisada põhjendus, miks esitatud kandidaat on preemiat väärt. Ühele isikule ei määrata uut preemiat enne 5 aasta möödumist. Preemia suurus on järgmise aasta jooksul Vabariigi Valitsuse poolt kehtestatud palga alammäär, mis makstakse välja igakuiselt ehk lisaks väljateenitud palgale üks miinimumpalk.

  Seni on linna hariduspreemia saanud ühisgümnaasiumi õpetaja Maarika Männil, gümnaasiumi õpetaja Mare Savisaar ja huvikeskuse kunstikooli õpetaja Mare olev. Kultuuripreemia on antud laulukooli juhatajale Sirje Graubergile, võistlustantsu treenerile Hannes Preyle ning kauaaegsele rahvatantsujuhile Vilma Okasele. Spordipreemia on saanud laskesporditreener Rein Valdru, võrkpallitreener Piret Reinfeld ja korvpallitreener Katrin Kallit

  Ettepanekuid koos põhjendusega saab teha kirjalikult Paide Linnavalitsuse aadressil Keskväljak 14, 72711 Paide või e-posti aadressil jyri.hansen@paide.ee. Paide linna haridus-, kultuuri ja spordipreemia tunnistus 2004. aasta tegevuse ja tulemuste eest antakse üle jõulukontserdi „Kingitus linnarahvale“ eel 22. detsembril Paide Kultuurikeskuses.

  Lähemalt:
  Paide Linnavalitsuse haridus- ja kultuuriosakonna juhataja Jüri Hansen tel 383 8621


  Eha Moosel
  Teabenõunik
  383 8622; 526 6748
  eha.moosel@paide.ee


  paide.ee

  In English
   
  Ajaleht

   
  Paide Teataja
 • Uudised
 • Artiklid
 • Kreisilinnas
 • Kuulutused
 •  
  Paide linna veeb
  paide.ee
   
  Toeta pärandit
   
  Fotoalbum
   
   

  kasutatud tarkvara PhpWebThings
  Kõik õigused reserveeritud Ühendusele Weissenstein